Apie mus

Vairavimo mokykla "Vydepta' savo veiklą pradėjo 1998 metais ir užsiima būsimųjų vairuotojų teoriniu ir praktiniu mokymu. Mokykloje dirba profesionalūs, atestuoti dėstytojai ir vairavimo instruktoriai, turintys ilgametę darbo šioje srityje patirtį.

Mokykloje yra taikomos naujausios vairavimo metodikos, vairuotojai mokomi pasitelkiant pažangiausias kompiuterines technologijas, audiovizualines mokymo priemones, įvairių mechanizmų bei eismo situacijų maketus. Mokykloje įdiegta naujausia KET programa.

Praktiniams vairavimo įgūdžiams įgyti "Vydepta" naudoja naujus automobilius, kurie yra specialiai paruošti ir atitinka visus saugaus vairavimo mokymo reikalavimus. Tai VW Polo, VW Golf , Opel Astra bei ką tik įsigytas naujasis Toyota Auris automobiliai. Būtent tokiais automobiliais yra laikomas praktinis vairavimo egzaminas "Regitroje".

Mūsų tikslas yra į kelią išleisti gerai pasirengusį vairuotoją, puikiai įvaldžiusį teorinius bei praktinius vairavimo įgūdžius ir galintį saugiai jaustis kelyje visur ir visada.

I like very much this iPage Hosting Review because this is based on customer experience. If you need reliable web hosting service check out top list.

.

157216
Joomla Templates designed by Best Cheap Hosting